Brandové video - sdělte příběh videem B2B VIDEO

Kód: 138
2 700 Kč 3 267 Kč včetně DPH
Chcete lepší cenu? Registrujte se.

Výše uvedená cena je zálohová platba. Celková částka za produkt je 5 - 15 000,- bez DPH dle náročnosti.

S každým dalším kusem získáváte také množstevní slevy.

V čem je vaše firma jedinečná? Jaký je její příběh? Má vaše firma dlouholetou tradici a chcete to sdělit světu? Vytváříte novou kampaň na příští období a potřebujte "headlinu" celé kampaně? Uvádíte na trh novinku?

Vytvoříme pro vaši na míru postavené brandové video - do kampaně, na webové stránky.


Co je výstupem tohoto balíčku?

- Brandové video - nemáme zde stanovené přesnější specifikace, každý příběh / značka / produkt je originální a zaslouží si patřičnou pozornost. Může to být 30 vteřinové video pro sociální sítě a nebo také 5 minutové video na váš web či YouTube kanál. Zkrátka odvyprávíme videem to, co je potřeba.

- Výsledná cena je proto individuální a pohybuje se od 5 000,- do 15 000,- bez DPH. Záleží na konkrétním výstupu, požadavcích a náročnosti. Přistupujeme k tomu férově - na začátku platíte pouze zálohu. Jakmile zakázku dotáhneme, doplatíte zbytek finální částky, na které se domluvíme během realizace. S každým dalším kusem získáváte také množstevní slevy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Video je nejlepším nástrojem, jak předat lidem maximální množství informací v krátkém čase. Proto se stává stále více a více populárním a používaným nejen na komunikaci firmy s trhem, zákazníky a partnery, ale také v rámci vnitrofiremní komunikace

Přistupujeme k tomu férově - na začátku platíte pouze zálohu. Od nás dostanete návrhy a koncepty finální podoby videí. Jakmile zakázku dotáhneme, doplatíte zbytek finální částky, na které se domluvíme. Pokud se rozhodnete zakázku v polovině ukončit, návrhy a koncepty vám tak jako tak zůstanou.

 

Jak mohu objednat?

Doporučujeme se u nás registrovat - ušetříte si tak zadávání fakturačních údajů pro příště + s každou další objednávkou se vám načítají benefity a množstevní slevy..:-)

- objednejte klasicky jako na běžném e-shopu

- přidejte do poznámky objednávky přibližný termín, kdy potřebujete mít video hotové.

- jakmile objednávku zaregistrujeme, pošleme vám e-mailem potvrzení, že počítáme s vámi zadaným termínem, a instrukce, jak to bude probíhat dál.

 

Jak to probíhá?

1. Brandové video je individuální věc každého e-shopu / projektu / firmy. Proto k jeho tvorbě přistupujeme stejně. Po objednání se spolu potkáme - offline či online prostřednictvím Hangouts či jiné platformy, a poslechneme si váš příběh, informace o vás a vaši firmě a probereme spolu vaši základní představu o videu.

2. Na základě našeho společného setkání my dáme dohromady nápady a koncept, jak by mohlo být video postavené.

3. Dáme si spolu další setkání (opět online či offline), kde vám představíme koncept, doladíme detaily a domluvíme se na natáčení.

4. Natáčení - u vás či na určených místech natočíme potřebné záběry + rozhovor, bude-li třeba.

5. Do 5 dnů od natáčení video sestříháme a pošleme vám hrubý střih, abyste mohli k videu dát zpětnou vazbu.

6. Vaši zpětnou vazbu zpracujeme a dotáhneme video do finální fáze.

 

Vy píšete příběhy, my je odvyprávíme. Podívejte se na některé z našich videí:

1. Qubes by HB Reavis - brandové video představující nový typ plně vybavených kancelářských prostor s možností 

 

2. CLEVER MINDS Notebook - česká speciálka na notesy vyrábějící diáře, pracovní nástroje a tématické zápisníky pro osobní rozvoj a volný čas

 

2. Standswood.cz - dřevěné podstavce a doplňky na pracovní stůl

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvorba multimediálního obsahu pro firmy a e-shopy
Výstup: Brandové video dle vašich požadavků
Formát: MP4, pro YouTube a sociální sítě
Délka: 0-5 minut