Dřevěný "fotokalendář" PIXBO.CAL MODERN

Kód: 206
650 Kč 650 Kč včetně DPH
Vyrobíme do 10 dnů

✔️ PIXBO.CAL je fotoknížka ve uchopená jako netradiční "fotokalendář"

✔️ Neobsahuje klasické kalendárium, ale na 12 fotografiích mapuje váš příběh

✔️ Oproti PIXBO fotoknize se liší tím, že díky stojánku zde máte na očích nejen fotografii, ale i poznámky k ní

Detailní informace

Detailní popis produktu

PIXBO.CAL je dřevěný "fotokalendář" ve stojánku. Nejedná se o kalendář v pravém slova smyslu, neobsahuje žádné kalendárium. Jedná se o fotoknížku ve tvaru stolního kalendáře, která na 12 fotografiích mapuje váš uplynulý rok. Zachyťte vaše společné výročí, váš společný rok, měsíc po měsíci a dopište ke každé fotografii něco, co se spojeno s konkrétním měsícem.

Dodáváme v krásném přírodním dárkovém balení spolu s kartičkami a černou fixou, takže jakmile vám balení dorazí, můžete hned fotoknihu doplnit o vlastní věnování, dopsat nebo domalovat příběhy, zážitky a vytvořit tak skutečně unikátní kroniku zážitků.

 

Když selže technologie, nezůstane vám nic. Na fotky na disku se nikdo nekouká, fotka na sítích má jepičí život

image_pixbo_rousovi-2

Ale příběh a zážitek zachycený fotkou ve fotoknížce, navíc doplněnou o vlastní poznámky, tu vám už nikdo nesebere. A takových máte hned 12. Můžete si je vystavit - na poličce, v obýváku, pracovním stole nebo třeba nočním stolku - zkrátka tam, kde má pro vás hodnotu. 

 

Zachyťte a uchovejte - jeden společný rok, výročí nebo třeba vaši dovolenou, je to na vás

PIXBO.CAL je vytvořený pro zachování příběhu, emocí, zážitků a vzpomínek. Není to o "tuctovkách", o několika desitkách či stovkách fotografií, je to o vás, vašich pocitech, emocích.

  1. Vezměte 12 nejlepších fotografií
  2. Dopište k fotkám vlastní dojmy, vzpomínky. Nebo to nechte udělat ty, kteří toho byli součástí
  3. Vystavte si konkrétní fotografie ve stojánku dle nálady

 

Proč vypadá PIXBO knížka přesně takhle?

Ten hlavní benefit jsou zde poznámky vedle fotografie. Oproti PIXBO knížce, kde máte vystavenou jen danou fotografii a poznámky nevidíte, zde máte na očích obojí. To může být skvělé například pro osobní motivaci, například na pracovním stole vašeho táty, manželky, přítelkyně nebo třeba babičce do rodinné sbírky.

Při tvorbě PIXBO.CALu bylo naším cílem zachovat zážitek v takové formě, abychom se k němu mohli vracet, prožívat jej znovu. Věříme, že máte své fotografie z dovolených, výletů, svateb apod. uložené na svých harddiscích či jiném uložišti. Stovky, tisíce fotografií. Upřímně se zeptejte sami sebe - kolikrát jste si všechny ty fotky v klidu prohlédli? Kolikrát jste se k tomu vrátili?

pixbo.cal_image_Hynek_Dana_predavani_detail-1.2

Předpokládáme, že skoro vůbec. A přesně proto vznikla PIXBO knížka. Taková, abyste si jí mohli během pár minut prolistovat, znovu přečíst všechny zápisky a vzpomínku znovu prožít / naladit se na stejné pocity. Proto má do jisté míry také motivační charakter, několik z našich zákazníků nám psalo, že si ji umístilo právě na své pracovní stoly.

 

Jak objednat?

  1. Vyberte si variantu fotoknížky - jakou ikonku chcete?
  2. Nahrajte své fotky na nějaké uložiště - GoogleDisk, úschovna apod.
  3. Do poznámky k produktu nám vložte odkaz na fotky. Je to pro nás technologicky nejjednodušší.:)

Pozn.: Nahrávejte fotografie ideálně ve formátu JPG. Pamatujte, že fotografie by měla být dostatečně kvalitní, aby po vytištění vypadala dobře. Fotografie poslané přes Facebook Messenger a jiné platformy většinou nevypadá po vytištění dobře. Zároveň mějte na paměti, že fotokniha je orientovaná na šířku, proto všechny fotografie na výšku budou takto oříznuty.


Protože každá fotoknížka je originální svou náplní, i my každou fotoknihu dotahujeme a přistupujeme k ní individuálně, aby Vám skutečně udělala radost. Berte prosím na vědomí, že objednávky vytvořené vždy do pátku budou expedovány koncem v druhé polovině následujícího týdne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné fotokalendáře s dřevěným stojánkem
Obsah balení: Dřevěná fotoknížka, stojánek, kartička, černý fix na popisky, kartonová dárková krabice
Rozměry fotoknížky: 150 x 85 mm
Materiál desek: Březová překližka 3mm
Papír: Pohlednicový, lesklý, 300g
Materiál stojánku: Dřevo