EVENT - Video EVENT

Kód: 146/0-5 146/1 D 146/2 D Zvolte variantu
2 250 Kč 2 700 Kč 3 600 Kč od 2 250 Kč 2 722,50 Kč včetně DPH 3 267 Kč včetně DPH 4 356 Kč včetně DPH od 2 722,50 Kč včetně DPH
Chcete lepší cenu? Registrujte se. Chcete lepší cenu? Registrujte se. Chcete lepší cenu? Registrujte se. Zvolte variantu
Jak dlouhý je váš event?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Výše uvedená cena je zálohová platba. Celková částka za produkt je 4750,- bez DPH za 0,5 denní event, 9 000,- bez DPH za 1 denní event a 12 000,- bez DPH za 2 denní event.

S každým dalším kusem získáváte také množstevní slevy.

Pořádáte workshop, setkání, školení či konferenci? Zachyťte na video atmosféru vaši akce, její průběh a emoce. Zpracujeme vám krátké aftermovie, prostřednictvím kterého pak můžete svým zákazníkům či své komunitě ukázat jí průběh a využít zároveň jako pozvánku na případný další ročník či na jiné (nejen) marketingové účely.


Co je výstupem tohoto balíčku?

- aftermovie zachycující průběh akce, její účastníky a atmosféru

- 1-5 minut dlouhé video ve formátu 4K či FullHD pro YouTube či Facebook

Přistupujeme k tomu férově - na začátku platíte pouze zálohu. Jakmile zakázku dotáhneme, doplatíte zbytek finální částky, která činí 4750,- bez DPH za 0,5 denní event, 9 000,- bez DPH za 1 denní event a 12 000,- bez DPH za 2 denní event. S každým dalším kusem získáváte také množstevní slevy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak mohu objednat?

Doporučujeme se u nás registrovat - ušetříte si tak zadávání fakturačních údajů pro příště + s každou další objednávkou se vám načítají benefity a množstevní slevy..:-)

- zvolte délku vašeho eventu (pakliže vám nesedí ani jedna z možností, vyberte jednu z nich a na společném setkání vše doupravíme)

- objednejte klasicky jako na běžném e-shopu

- přidejte do poznámky objednávky termín vašeho eventu.

- jakmile objednávku zaregistrujeme, pošleme vám e-mailem potvrzení, že počítáme s vámi zadaným termínem, a instrukce, jak to bude probíhat dál.

 

Jak to probíhá?

1. Po objednání a potvrzení termínu se spolu spojíme - telefonicky či online pomocí Google Hangouts či jiné služby, abychom doladili detaily - probrali vaši základní představu, typ a průběh eventu a další organizační záležitosti. Pakliže se na všem domluvíme, pošleme vám zálohovou fakturu, která tvoří 30% z celkové ceny balíčku.

2. Natočíme váš event

3. Hned po skončení eventu se pustíme do postprodukce a střihu videa.

4. Jakmile budeme mít dokončený hrubý střih, pošleme vám link na jeho náhled a vaši zpětnou vazbu. Zároveň také pošleme závěrečné vyúčtování s daňovým dokladem na doplacení zbylé částky.

5. Zapracujeme vaši zpětnou vazbu a připravíme finální výstupy. Jakmile nám dorazí platba, posíláme odkaz na online uložiště, kde všechny výstupy najdete.

 

Podívejte se, jak eventy natáčíme:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvorba multimediálního obsahu pro firmy a e-shopy
Výstupy: Aftermovie (= video mapující průběh vašeho eventu)
Délka videa: 1-5min
Formát: MP4, pro YouTube a sociální sítě